Kontaktuppgifter personal

Kundtjänst info@g-f.se 026 - 12 71 77, knappval 3.

Uthyrning garage/p-platser, nyckelhantering, andrahandsuthyrning samt övriga frågor.


VD Mats Gustafsson mats.gustafsson@g-f.se

Ekonomi Ewa Radgren ewa.radgren@g-f.se

Operativ chef Roland Strömberg roland.stromberg@g-f.se

 

Områdesansvariga

Adam Pöllä adam.polla@g-f.se Lokaler i Gävle.

Anna Svedberg anna.svedberg@g-f.se Bostäder och lokaler i Västerås, Surahammar, Köping, Hallsberg, Gusselby samt endast bostäder i Rättvik.

Hugo Björn hugo.bjorn@g-f.se Bostäder i Gävle.

Jessica Wallström jessica.wallstrom@g-f.se Lokaler i Gävle och Rättvik.

Karolin Lidberg karolin.lidberg@g-f.se Bostäder i Gävle och Sandviken.

Kristin Kihlander kristin.kihlander@g-f.se Bostäder i Gävle och Sandviken.

Marja Ahlander marja.ahlander@g-f.se Bostäder i Sandviken - Endast Trebeko

Mia Johansson mia.johansson@g-f.se Lokaler i Sandviken.

Patrik Svedberg patrik.svedberg@g-f.se Lokaler i Västerås och Hallsberg.

 

 

 

All rights reserved ©
Gästrike Fastigheter
Producerad av
Precis Reklam

Besöksadress
Beckasinvägen 7
803 09 Gävle

Telefon: 026 - 12 71 77
Mail: info@g-f.se
Öppetider: 8.00 - 16.30

Created with

Information: Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Genom att fortsätta surfa godkänner du detta. Läs mer

OK