Kontaktuppgifter personal

Kundtjänst info@g-f.se 026 - 12 71 77, knappval 3.

Uthyrning garage/p-platser, nyckelhantering, andrahandsuthyrning samt övriga frågor.


Ekonomi Ewa Radgren ewa.radgren@g-f.se

Operativ chef roland.stromberg@g-f.se

Områdesansvariga

Herman Ehn Herman.ehn@g-f.se Bostäder i Gävle/Väster/Norr/Strömsbro samt lokaler i Gävle och Rättvik.

Karolin Lidberg karolin.lidberg@g-f.se Bostäder i Gävle.

Anna Svedberg Anna.svedberg@g-f.se Bostäder och lokaler i Västerås, Surahammar, Köping, Hallsberg, Gusselby samt endast bostäder i Rättvik.

Patrik Svedberg Patrik.svedberg@g-f.se Lokaler i Västerås och Hallsberg.

Marja Ahlander marja.ahlander@g-f.se Bostäder i Sandviken - Endast Trebeko

Mia Johansson Mia.johansson@g-f.se Bostäder och lokaler i Sandviken.

All rights reserved ©
Gästrike Fastigheter
Producerad av
Precis Reklam

Besöksadress
Beckasinvägen 7
803 09 Gävle

Telefon: 026 - 12 71 77
Mail: info@g-f.se
Öppetider: 8.00 - 16.30

Created with

Information: Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Genom att fortsätta surfa godkänner du detta. Läs mer

OK